Typy z koszykówki na wtorek 8 stycznia

Chimki M. – Fenerbahce

Pierwsze wtorkowe spotkanie w Eurolidze to konfrontacja pomiędzy Chimki, a Fenerbahce. Faworyt tego boju jest tylko jeden są nim goście. I można powiedzieć, że tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Gospodarze tego boju w tym sezonie grają bardzo przeciętnie. Nie do końca potrafią wykorzystać atut gry na własnej hali, gdzie mają bilans czterech wygranych i tylu samo porażek.

W zupełnie innym położeniu znajduje się drużyna Fenerbahce, na których póki co nie ma mocnych. Łączny bilans we wszystkich spotkaniach to piętnaście wygranych i zaledwie jedna przegrana.

Można śmiało powiedzieć, ze zespół z Turcji wygrywa spotkania bardzo pewnie. Nie dając żadnych problemów swoim rywalom. Potencjał niewątpliwie mają bardzo duży co zresztą widoczne jest to po wynikach. Ekipa Chimki gra przeciętnie, a myśląc o wygraniu takiego spotkania jak te muszą zagrać w każdym elemencie bardzo dobrze.

W tych rozgrywkach obie ekipy grali już raz ze sobą, wówczas górą była drużyna Ferbahce, która również i teraz nie powinna mieć żadnych problemów z wygraną.

Gran Canaria – Real Madryt

Inne z wtorkowych spotkań w Eurolidze zostanie rozegrane pomiędzy Gran Canarią, a Realem Madryt. Sytuacja wygląda podobnie jak we wcześniejszym spotkaniu, gdzie rywal jest zdecydowany są nim Królewscy.

Można powiedzieć, że będzie to ciekawa przeprawa dla Realu, ponieważ nie muszą daleko podróżować na ten pojedynek. Do tego rywal spokojnie jest do ogrania. Drużyna gospodarzy obecnie zajmuje trzynaste miejsce i można powiedzieć, że ciężko będzie im już wywalczyć awans.

Kanarki grając nawet na własnej hali nic wybitnego nie prezentują, wygrali cztery mecze natomiast pięć przegrali. Dla porównania Real na wyjazdach górą był w pięciu pojedynkach oraz dwukrotnie przegrywał.

Znacznie mocniejszą drużyną są Królewscy. Co zresztą pokazują pojedynki bezpośrednie, gdzie Real wygrał wszystkie ostatnie pięć spotkań z drużyną Gran Canarią.

Ostatnie z nich zostało rozegrane na początku grudnia, gdzie Real wygrał 87-63!! W każdym elemencie byli znacznie lepsi, ale i tak były duże rezerwy w ich grze. I wszystko wskazuje, że Królewscy również i w tym boju będą górą.

MeczTypKursBukmacher
Chimki M. – Fenerbahce Fenerbahce -3,5 1.53Fortuna
Gran Canaria – Real MadrytReal -4.51.45Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button