Typy z piłki nożnej – 14 stycznia (poniedziałek)

Manchester City – Wolves

Jedyne poniedziałkowe spotkanie w Premier League to konfrontacja pomiędzy Manchesterem City, a Wolves. Faworyta tego spotkania chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ są nim gospodarze. Wszystkie atuty zespół Manchesteru ma za sob. Jednak warunek jest prosty, piłkarze tego zespołu muszą to potwierdzić na boisku. Tym bardziej, że swoje spotkanie wygrała ekipa Liverpollu, czyli największy rywal ekipy Guardioli do Mistrzostwa Anglii.

Wolves co tutaj dużo mówić jest to dosyć przeciętna drużyna. Trudno znaleźć jakiś plus przemawiający za tym zespołem, tym bardziej, że grają na wyjeździe. Mało tego w ostatnich potyczkach nic wybitnego nie pokazali, gdzie wygrana przychodziła im z wielkim trudem. Owszem sprawili niespodziankę pokonując Tottenham, ale trudno jest uwierzyć, żeby byli w stanie powtórzyć wyczyn.

Roma – Entella

Na poniedziałek zaplanowano dwa spotkania w Pucharze Włoch. Jedno z nich to pojedynek pomiędzy Romą, a Entellą. Trzeba przyznać, że trudno jest uwierzyć w inny wynik niż wygrana gospodarzy i to bardzo pewnie. Rzymianie można śmiało powiedzieć, że łatwiej już nie mogli trafić. Musza teraz jedynie to potwierdzić na boisku. Wszystkie atuty mają po swojej stronie. Jednak na pewno nie mogą zlekceważyć rywala, aby myśleć o dobrym dla siebie wyniku.

Drużyna Entelli obecnie rozgrywa swoje spotkania na poziomie Serie C, czyli trzeciej ligi!! To już chyba najlepiej pokazuje jak dużo dzieli oba te zespoły. Ciężko znaleźć jakiś plus przemawiający za tym zespołem. Z pewnością przede wszystkim nastawią się na defensywę, aby swoich szans szukać z kontry i stałych fragmentów gry. Lecz trzeba powiedzieć, że jest to za mało jak na tak mocny zespół jakim jest Roma.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Manchester City – Wolves City-1.5 1.40 Fortuna
Roma – Entella Roma -1.5 1.40 Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button