Typy z piłki nożnej na 12 stycznia (sobota)

Amiens – PSG

Można śmiało powiedzieć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta. Jest im drużyna PSG. Gospodarze z pewnością będą chcieli sprawić niespodziankę i urwać punkty wyżej notowanemu rywalowi, ale będzie niezwykle to trudne do osiągnięcia. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna co zresztą pokazuje ligowa tabela. Obie te drużyny znajdują się po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli.

PSG można powiedzieć, że ma wszystkie atuty po swojej stronie, oprócz gry na własnym obiekcie. Jednak nie powinien być to zbyt duży problem. Jakość gry, doświadczenie, możliwości, potencjał czy klasa piłkarzy to niektóre atuty, ale podstawowe, w których PSG jest można powiedzieć, że nie o jedną, a o dwie klasy jest lepszym zespołem od Amiens. Mbappe, Neymar, Cavani, Di Maria czy Draxler spokojnie powinni wypracować przewagę swojemu zespołowi. Jeżeli piłkarze PSG jak nie zlekceważą rywala i zagrają na swoim poziomie nie powinni mieć żadnych problemów, aby zanotować wygraną. Tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Valencia – Valladolid

Valencia na pewno w tym sezonie spisuje się poniżej swoich możliwości. Każdy spodziewał się po nich znacznie więcej przed rozpoczęciem zmagań. Możliwości mają ku temu, aby zająć wyższe miejsce w tabeli. Jednak warunek jest prosty muszą zacząć regularnie wygrywać. W szczególności takie spotkania jak te, gdzie Valldolid jest to jedna z słabszych drużyn w lidze. Nietoperze mają problemy z postawieniem kroki na „i” podczas swoich pojedynków. Ponieważ fakt, że zremisowali dziesięć konfrontacji jest tego najlepszym dowodem.

Drużyna Valladolid nic wybitego nie pokazuje. Jednak na pewno dla nich jeden punkt z takim zespołem jak Valencia będzie to spory sukces. Nastroje w zespole na pewno nie są zbyt dobre. Tym bardziej, ze podczas ostatnich pojedynków tracili punkty z drużynami z dolnej części tabeli tabeli, tj. Vallacano czy Ath. Bilabao. Valencia podczas ostatnich pojedynków na własnym obiekcie regularnie wygrywała i z pewnością teraz również Nietoperze będą chcieli dołożyć kolejną wygraną do swojego konta.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Amiens – PSG PSG-1.5 1.38 Etoto
Valencia – Valladolid 1 1.60 Etoto

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button