Typy z piłki nożnej na 9 stycznia (środa)

PSG – Guingamp

Jedno z środowych spotkań w pucharze Francji zostanie rozegrane pomiędzy drużynami PSG, a Guingamp. Chyba nie trzeba nikomu mówić kto jest faworytem tego boju, bo rzecz jasna gospodarze.

Paryżanie nie powinni mieć żadnych problemów, aby narzucić tutaj swój styl gry od początku spotkania. Wszystkie atuty mają po swojej stronie, włącznie z grą na własnym obiekcie. O klasie piłkarzy nie trzeba chyba nikomu mówić, ponieważ na każdej pozycji gospodarze mają piłkarzy o klasę lepszych.

Jak nawet u Paryżan pojawią się zmiennicy to i tak powinni oni pociągnąć grę. Ponadto bez najmilejszych problemów powinni wygrać spotkanie, a na pewno stać ich na to.

Zespół Guingamp dobrze wie, że czeka ich niezwykle trudne przeprawa. Więc z pewnością nastawią się na defensywę, a swoich szans będą szukać z kontry. Jednak sami dobrze wiedzą, że nie mogą się otworzyć na rywali, ponieważ wówczas Paryżanie wręcz ich zjedzą.

Real Madryt – Leganes

Ostatnie środowe spotkanie w Pucharze Króla zostanie rozegrane pomiędzy zespołami Realu Madryt, a Leganes. Owszem Królewscy nie zachwycają swoimi wynikami, ale podczas tej potyczki są zdecydowanymi faworytami.

Kibice Realu na pewno czują spory niedosyt ostatnimi wynikami. Królewscy w tym sezonie radzą sobie poniżej swoich możliwości, a ostatnia przegrana z Realem Sociedad tylko to potwierdzała. Można powiedzieć, że doszłoby już do katastrofy jakby nie wygrali tego pojedynku.

Piłkarze Leganes na pewno będą chcieli sprawić niespodziankę, ale nie będzie to łatwe do osiągniecia. Z pewnością podczas tego boju skupią się na defensywie, a swoich szans będą szukać z kontry. Jednak trudno jest uwierzyć, żeby Królewscy mogliby nie wygrać kolejnego spotkania przed własną publicznością.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
PSG – Guingamp BTS – NIE 1.44 Fortuna
Real Madryt – Leganes 1 1.30 Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button