Typy z piłki nożnej na piątek (25 stycznia)

Marsylia – Lille

Jedyne piątkowe spotkanie w Ligue 1 zapowiada się niezwykle ciekawie. Ponieważ przeciętnie spisująca się ostatnia drużyna Maryslii, zagra z Lille. Można się spodziewać bardzo ciekawego spotkania, w którym spokojnie powinny paść bramki. Ponieważ mimo przeciętnej dyspozycji OM to potencjał ten zespół ma i to spory.

Maryslia po serii spotkań ligowych bez wygranej wreszcie się przełamała i zanotowała wygraną. Było to skromne zwycięstwo nad Cean 1-0. Jednak trzeba przyznać, że ta ekipa posiada spory potencjał, ale nie jest wstanie go wykorzystać. Bierze się to z tego, że zaczęli prezentować się dosyć przeciętnie w ofensywie. Dodatkowo w tym boju nie zagra Payet, jeden z liderów ofensywy. A z drugiej strony jak prezentowali się słabo w defensywie tak nadal się prezentują. Ciężko jest dla nich zachować czyste konto. Grając nawet na własnym obiekcie.

W zdecydowanie lepszych nastrojach to tego pojedynku przystąpią przyjezdni. Lille zajmuje drugie miejsce i walczy o jak najwyższe cele w lidze. Jak zobaczymy na obecną dyspozycję to również lepiej sobie radzą od gospodarzy, gdzie to w pięciu ostatnich potyczkach zanotowali trzy zwycięstwa, raz remisowali i przegrywali.

Ponadto są dużo lepiej ułożoną ekipą od OM, gdzie to bilans między ofensywą, a defensywą jest bardzo widoczny. Umieją strzelać bramki, a z drugiej strony dużo ich nie tracą. Warto jest również podkreślić ich dobrą grę w ostatnich pojedynkach. Na wyjazdach wygrali cztery z pięciu meczy. Dużym ich atutem jest ofensywa. Podczas ostatnich meczy w tym elemencie prezentują się niezwykle skutecznie i z pewnością będą chcieli to potwierdzić w tym boju.

Jak zobaczymy na strzelców obu ekip to nieco lepiej wygląda to po stronie gości. Ekipa Lille w tym boju na pewno liczy na duet Pepe – Bamba. Ten pierwszy ma na swoim koncie trzynaście goli i siedem asyst. Natomiast Francuz do tej pory zaliczył osiem trafień.

Ofensywa gospodarzy na pewno dużo traci na braku Payeta. Jednak strzelanie bramek w tym spotkaniu spocznie na Thauvinie, który od początku strzelił jedenaście bramek.

Pojedynki bezpośrednie przemawiają za gospodarzami. Jednak obecna dyspozycja jest znacznie lepsza ekipy Lille. Piłkarze drużyny gości czują się znacznie pewniej od gospodarzy. Chociaż można być pewnym, że emocji w tym boju nie powinno zabraknąć.

Breda – Den Haag

Faworyta w tym boju ciężko na pewno jest wskazać. Jednak można powiedzieć, że punkty potrzebne są obu tym zespołom. W nieco gorszym położeniu znajduję się zespół gospodarzy, który obecnie zajmuje dziewiętnaste miejsce mając piętnaście punktów na swoim koncie. Obecna pozycja daje im spadek z ligi.

Dwadzieścia punktów natomiast posiada zespół Den Haag, ale daje im to zaledwie cztery punkty przewagi nad strefą spadkową. Więc na pewno nie jest to spora przewaga. Z pewnością obie drużyny dobrze znają wagę tego pojedynku i będą chciały sięgnąć po komplet punktów.

Największym problemem zespoły Bredy zresztą jak i Den Haag jest defensywa. Rywale nie mają żadnych problemów ze strzeleniem im bramek. Można śmiało powiedzieć, że linia obrony wygląda jak ser szwajcarski. Wystarczy zobaczyć na suche statystyki. Zarówno drużyna Bredy jak i Den Haag na przestrzeni ostatnich pięciu spotkań zaledwie raz zachowywała czyste konto.

Jednak warto jest podkreślić lepszą dyspozycję gości w ofensywie. Popularne Bociany nie mają żadnych problemów z trafieniem do bramki rywala. Jak nawet przegrywają swoje potyczki to i tak udaje im się trafić do bramki rywala. Mimo dosyć odległej pozycji zespołu Den Haag mają w swoich szeregach trzeciego strzela ligi – El Khayatiego, który ma na swoim koncie dwanaście goli. I z pewnością największe nadzieje wiążą z tym zawodnikiem. Z drugiej strony Breda ma w składzie te Brede (dziewięć goli) oraz Rosheuvela (pięć bramek i tyle samo asyst).

Jak zobaczymy na pojedynki bezpośrednie to bramek z udziałem tych zespołów nie brakowało. I można być pewnym, że również podobnie będzie i w piątek. Ekipa Bredy jak i Den Haag nie będzie grała tutaj defensywnie, ponieważ dobrze wiedza, że w tym elemencie popełniają proste błędy.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Marsylia – Lille over 1.5 1.30 Forbet
Breda – Den Haag Over 2.5 1.72 Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button