Typy z piłki nożnej na poniedziałek (28 stycznia)

APOEL – Alki

Trzeba powiedzieć, że ta konfrontacja ma tylko jednego faworyta. Są nim gospodarze, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem swojego pojedynku.

APOEL jest to drużyna, którą zalicza się, jako jednego z faworytów do zdobycia Mistrzostwa Cypru. Są na dobrej drodze ku temu, obecnie zajmują pierwsze miejsce i regularnie wygrywają swoje pojedynki. W każdym z pięciu ostatnich meczy ligowych zdobyli komplet punktów.

Natomiast grając u siebie regularnie punktują. W dodatku rywale wówczas nie mają zbyt dużo do powiedzenia. W ostatnich pięciu pojedynkach przed własną publicznością ekipa APOELu straciła tylko jednego gola.

A można być pewnym, że gospodarze będą przeważać tutaj od pierwszej minuty spotkania. Nie mają żadnych problemów, aby dominować na boisku. Jakość i opanowanie w grze pokazują piłkarze tego zespołu podczas każdego z swoich pojedynków. W szczególności widać to podczas potyczek na własnym obiekcie.

Ekipa gości radzi sobie znacznie słabiej. Do tej pory zgromadzili na swoim koncie piętnaście punktów, co jest jednym z najsłabszych wyników w całej lidze. Celem tego zespołu na pewno jest utrzymanie się w lidze.

Piłkarze Alki dobrze wiedza, że czeka ich trudne zadanie w tym pojedynku. Ponieważ sami dobrze wiedzą, że przeważać od początku powinni tutaj gospodarze. W dodatku nie maja takich możliwości co zespół APOELu.

Podczas pojedynków wyjazdowych od początku sezonu zanotowali dwie wygrane, raz zremisowali oraz pięciokrotnie przegrywali. Warto jest podkreślić, że w tych pojedynkach strzelili zaledwie sześć bramek. Jednak porównamy kadrę obu zespołów to wygląda to zdecydowanie lepiej po stronie gospodarzy. Przyjezdni jedynie mogą liczyć na Spoljarica, który w ofensywie radzi sobie dobrze. Jednak jest to za mało jak na tak mocny zespół, co APOEL.

Karabukspor – Hatayspor

Zdecydowanymi faworytami tego pojedynku są przyjezdni i tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą. Gospodarze to zdecydowanie najsłabsza drużyna w lidze i to pod każdym względem. Fakt, że nie wygrali żadnego spotkania do tej pory jest najlepszym dowodem. A przecież rozegrali osiemnaście spotkań. Do tego stracili ponad pięćdziesiąt bramek, przy strzelonych zaledwie siedmiu golach. To już chyba samo mówi za siebie.

W zdecydowaniu innym położeniu są goście tego spotkania. Przejezdni walczą o trzecią pozycję na koniec rundy zasadniczej i grę w barażach o najwyższą fazę rozgrywkową w Turcji. Do tego znajdują się w gazie, wygrali cztery ostatnie pojedynki. Jak zobaczymy na wyniki wyjazdowe tego zespołu to zanotowali cztery wygrane, trzykrotnie remisowali oraz dwukrotnie do domu musieli wracać bez chociażby jednego punktu.

Drużyna Hataysporm posiada znacznie większy potencjał, możliwości, jakość w grze czy klasę zawodników. Duet Iilgaz – Karadeniz z pewnością nie raz powinien zagrozić dla defensywy gospodarzy. A każdego z nich stać na strzelenie bramki w tym boju.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
APOEL – Alki APOEL -1.5 1.42 Forbet
Karabukspor – Hatayspor Hatayspor-1.5 1.44 Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button