Typy z piłki nożnej na sobotę 19 stycznia

PSG – Guingamp

Śmiało ten pojedynek można nazwać jako konfrontacja Dawida z Goliatem. Obie te drużyny znajdują się po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Gospodarze z dorobkiem pięćdziesięciu punktów są liderami Ligue 1, zaś ich najbliżsi przeciwnicy uzbierali ich zaledwie czternaście co daje ostatnie miejsce w tabeli. Z całym szacunkiem do drużyny gości, ale gospodarze na każdej pozycji mają zawodników przynajmniej o dwie klasy lepszych od gospodarzy. W dodatku PSG ten pojedynek rozegra na własnym obiekcie, gdzie ta drużyna nie straciła żadnego punktu. Ponieważ na dziewięć spotkań wszystkie je wygrali. Przebieg spotkania również nie jest trudny do przewidzenia, gdzie to od pierwszej do ostatniej minuty z pewnością będą przeważać gospodarze.

Niewątpliwie piłkarze Guingamp będą chcieli sprawić niespodziankę, ale musiałby chyba stać się cud, żeby tak się stało. Patrząc na ich jakość w grze to można powiedzieć zdecydowanie będą mieli poważne problemy, żeby wyprowadzić piłkę z własnej połowy. Bowiem Paryżanie umieją grać wysokim pressgiem i od razu po stracie piłki, atakować bramkę rywala. Do tego trzeba podkreślić, że goście będą przede wszystkim skupią się na defensywie, aby nie dostać „worka” bramek od rywali. Tym bardziej, że mają najgorszą linię obrony w całej lidze. Z drugiej strony również w ofensywie nie wygląda to za dobre, gdzie strzelili najmniej bramek z wszystkim ekip w Ligue 1. Pierwsze spotkanie ligowe pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną PSG 3-1. I w tej konfrontacji Paryżanie nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem pojedynku przewagą przynajmniej dwóch goli.

Lipsk – BVB

Niewątpliwie jest to najciekawsze spotkanie w niemieckiej Bundeslidze. Można się spodziewać, że emocji ten pojedynek przyniesie i to sporo. Obie drużyny mają spory potencjał i na pewno będą chcieli go wykorzystać. Piłkarze Lipska przede wszystkim liczą na atut gry przed własną publicznością, gdzie to zanotowali siedem wygranych oraz dwukrotnie przegrali. Strzelając przy tym ponad dwadzieścia bramek. A ma kto strzelać gole w tym zespole. Warner czy Poulsen od początku sezonu są mocnymi punktami tego zespołu. A do tego trzeba dodać jeszcze takich zawodników jak Augustin czy Kampl, których również stać jest na bardzo dużo.

Ekip BVB miała bardzo udaną jesień, gdzie w Bundeslidze wygrywali mecz za meczem. Na pewno czeka ich ciężki sprawdzian i to w pierwszej kolejce. Ale nie da się ukryć tego, że możliwości mają bardzo duże. Niewątpliwie liczą w tym sezonie na Mistrzostwo Niemiec. Nie będzie to łatwe zadanie do zrealizowania, ale możliwości ku temu są. Lecz na pewno musza regularnie zdobywać punkty, ponieważ drużyna Bayeru Monachium jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Lecz trzeba przyznać, że BVB ma mocną siłę rażenia w ofensywie. Ponieważ z pewnością od początku zagrają Alcacer oraz Reus, którzy strzelili odpowiednio dwadzieścia i jedenaście bramek. a do tego trzeba dołożyć chociażby Sancho, który ma sześć goli i siedem asyst. A nie można zapominać takich grajkach jak Brunn czy Piszczek, którzy również potrafią wypracować dobre sytuacje bramkowe. Można być pewnym, że będzie to bardzo ciekawy pojedynek, w którym emocji i bramek nie powinno zabraknąć.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
PSG – Guingamp PSG -1.5 1.30 Fortuna
Lipsk – BVB Over 2.5 1.67 Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button