Typy z siatkówki na niedzielę 27 stycznia

Padova – Modena

Przed nami spotkania dziewiętnastej kolejki włoskiej Serie A1. Zdecydowanym faworytem tego boju są goście, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną. Modena to drużyna, która walczy o czołowe miejsca w lidze. Obecnie zajmują czwartą lokatę, ale strata do lidera wynosi tylko pięć oczek.

W ostatnich pojedynkach nie mieli większych problemów z wygrywaniem swoich pojedynków. Na pięć spotkań wygrali cztery. Przed tygodniem bez żadnych problemów ograli Latinę 3-0. Nie dając żadnych szans rywalom, gdzie każdą z trzech partii wygrywali przewagą przynajmniej czterech punktów.

Podczas potyczek wyjazdowych zanotowali sześć wygranych oraz trzykrotnie przegrywali. Jak zobaczymy na wyniki zespołu Padovy podczas pojedynków na własnym parkiecie to mają również taki sam bilans (sześć wygranych i trzy przegrane).

Jak zobaczymy na obecną formę to Padova wygrała trzy ostatnie boje. Jednak nie były to zbyt przekonujące zwycięstwa. Ponieważ najpierw okazali się lepsi od ostatniej drużyny w lidze BCC-NEP Castellana, następnie po Tie-breaku ograli Sorę, czyli zespół ze strefy spadkowej. Natomiast przed tygodniem okazali się lepsi od Monzy 3-1. Owszem sprawili niespodziankę, ale ich gra nie była zbyt przekonująca.

Spotkania bezpośrednie przemawiają za Modeną, która wygrała cztery z pięciu ostatnich konfrontacji z Padovą. Pierwszy mecz w tym sezonie również wygrała drużyna Modeny 3-0.

Lube Civitanova – Mozna

Zdecydowanym faworytem tego boju są gospodarze, a spotkanie nie powinno trwać więcej niż cztery sety. Lube to ekipa, która walczy o czołowe miejsca w lidze. Obecnie zajmują trzecie miejsce mając czterdzieści cztery punkty. A strata do lidera wynosi zaledwie cztery punkty.

Możliwości ten zespół ma bardzo duże. Spokojnie mogą grać o Mistrzostwo Włoch. Podczas ostatnich pięciu pojedynków pojedynków wygrali cztery. Przegrali jedynie na wyjeździe z Perugią, czyli liderem ligi 1-3. Jak zobaczymy na wyniki Lube na własnym parkiecie, gdzie to wygrali osiem konfrontacji i jednej porażki.

Monza natomiast walczy o przepustkę gry w playoffach. Obecnie sklasyfikowani na ósmej pozycji, ale przewaga nad dziewiątą ekipą wynosi zaledwie jeden punkt. Obecna dyspozycja nie powala na kolana. Ponieważ wygrali zaledwie jedno z pięciu spotkań.

A nastroje w zespole można się spodziewać, że nie są najlepsze. Ponieważ przegrali w dwóch pojedynkach z Ravenną oraz Padovą. Są to przecież ekipy, który sąsiadują w ligowej tabeli z Monzą.

Spotkania bezpośrednie zdecydowanie przemawiają za Lube, która to drużyna wygrała pięć ostatnich spotkań z Monzą. I wszystko wskazuje, że dołożą kolejne zwycięstwo nad Mozną.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Padova – Modena 2 1.30 Fortuna
Lube Civitanova – Mozna Lube-1.5 1.33 Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button