Typy z siatkówki na piątek – 1 lutego

Lubin – Katowice

Gospodarze rozgrywają bardzo słaby sezon. DO tej pory zdobyli zaledwie jedenaście punktów co daje im jedynie lepszy wynik od Będzina! W żadnym wypadku ten zespół nie przypomina drużyny z poprzednich lat, gdzie walczył o wysokie pozycje w Pluslidze.

Co ciekawe w tym wszystkim jeszcze nie zanotowali żadnego wygranego pojedynku w tym sezonie na własnej hali. Na sześć rozgrywanych meczy, wszystkie je przegrali. Mało tego w tych pojedynkach wygrali zaledwie cztery sety!!

Katowice to drużyna, która walczy o grę w playoffach. A chyba tego nikt się nie spodziewał. Szanse na to mają i to całkiem spore. Jednak warunek jest prosty muszą wygrywać, a na pewno takie pojedynki w pierwszej kolejności.

Jak zboczymy na obecną dyspozycję o zdecydowanie przemawia za GKSem. Ekipa prowadzona przez Gruszkę wygrała cztery ostatnie boje ligowe. Dla porównania w tym samym czasie Cuprum wygrał tylko jeden mecz i to dopiero po tie-breaku z Delectą.

Asseco – Warta Zawiercie

Obecny sezon w wykonaniu Asseco jest bardzo słaby i już dawno został przez nich przegrany. Ponieważ ten zespół co sezon grał o najwyższe cele w lidze. A już dawno jest pewne, że do playoffów nie awansują.

Jednak z drugiej strony potencjał ta drużyna posiada bardzo duży. I stać ich na wiele, ale złe przygotowanie do sezonu, a także słaba gra sprawiała, że nie będą walczyć o Mistrzostwo.

A mają przecież kim tutaj straszyć rywali Mika, Możdżonek, Jarisz, Buszek, Schulz czy Smith. Nie są to anonimowe postacie w polskiej siatkówce.

Asseco słynęło z bardzo dobrej gry na własnej hali. I oby byli wstanie to potwierdzić podczas tego pojedynku. A na pewno stać ich na takie osiągnięcie.

Warta Zawiercie jest to jedna z rewelacji tego sezonu, Fakt, że zajmują obecnie piąte miejsce jest tego najlepszym dowodem. Są bardzo dobrze przygotowani do sezonu. Każdy z zawodników dobrze wie co ma robić na parkiecie. Może nie mają doświadczonych gwiazd w swoim zespole, ale jako całość są niezwykle mocnym zespołem.

Spotkanie październikowe i to w Zawieciu było bardzo zacięte, bo zakończyło się dopiero po Tie-breaku i wygrała je drużyna Warty. Jednak dzisiaj faworytami są gospodarze, którzy powinni ten bój wygrać.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Lubin – Katowice 2 1.45 Forbet
Asseco – Warta Zawiercie 1 1.45 Forbet

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button