Typy z tenisa na 17 stycznia (czwartek)

Zverev – Chardy

Zvarev obecnie czwarta rakieta tenisa, zaś Chardy to trzydziesta szósta. Niewątpliwie doświadczenie i ogranie na najwyższym poziomie przemawia za Chardym. Jednak to właśnie Zavrev jest młodym zawodnikiem o ogromnym potencjale. Najlepiej to pokazuje ranking, a ma niespełna osiemnaście lat!! Swoje możliwości najlepiej pokazał podczas turnieju Master, gdzie wygrał całą imprezę. Pokonując po drodze takich zawodników jak Federer czy też Djoko. W pierwszej rundzie tego turnieju również pokazał swoje ogromne możliwości, gdzie bez najmniejszych problemów wygrał z Bedene.

Chardy owszem nie jest to anonimowy zawodnikiem w tenisie. Ale z drugiej strony ma za sobą już najlepsze lata. Ciężko jest mu wskoczyć na wyższe poziom, a żeby powalczyć z Zvarevem będzie musiał. Można powiedzieć, że i tak ma sporo szczęścia, że awansował do drugiej rundy. Ponieważ podczas pierwszego meczu wygrał z Humbertem wynikiem 3-2, ale trzy sety kończył się po TB, w tym piąty – decydujący. Podczas tego spotkania natomiast będzie musiał sporo się namęczyć, żeby przede wszystkim utrzymać obecne swoje podanie. Możliwości zdecydowanie przemawiają za Zvarvem i jeżeli zagra na takim poziomie co w pierwszej rundzie to bez najmniejszych problemów powinien wygrać ten pojedynek.

Możesz obejrzeć wszystkie mecze Australian Open 2019 na żywo na stronie Meczyki.net.pl, oczywiście legalnie.

Coric – Fucsovics

Można powiedzieć, że jako zdecydowany faworyt do spotkania przystąpi Coric, który na własnym obiekcie podejmie Fucsovics. Borna to przede wszystkim znacznie lepszy zawodnik na hardzie, gdzie co sezon notuje lepsze wyniki od swojego rywala. Podczas pierwszej rundy tego turnieju zaprezentował się solidnie, gdzie to bez najmniejszych problemów wygrał mecz z Darcise 3-0. Rywal jedynie w trzecim secie był wstanie powalczyć z Coricem, ale ostatecznie i tak górą był Borna.

Można powiedzieć, że Fucsovics jest pod każdym względem słabszym zawodnikiem od swoich rywala. Przed Australian Open, grał w dwóch turniejach, gdzie to najpierw występował w Doga, a następnie w Sydney, ale w dwóch tych imprezach odpadał w drugich rundach. I wszystko wskazuje, że również tak samo będzie i w tym turniej. Marton nic wybitnego nie pokazał w pierwszej rundzie, gdzie to mierzył się z Ramos-Vinolasem, gdzie spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1. Hiszpan, który słabo radzi sobie na hardzie był wstanie nawiązać walkę z swoim rywalem. Coric na pewno nie odpuści i od pierwszej gema będzie walczyć o wygraną.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Zverev – Chardy Zverev -1.5 1.34 Fortuna
Coric – Fucsovics 1 1.30 Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button