Typy z tenisa na 22 stycznia (wtorek)

Brown – Arevalo

Przed nami pierwsze spotkania turnieju w Newport. Brown nie powinien mieć większych problemów z wygraniem swojego pojedynku. Trzeba podkreślić, że obaj zawodnicy grali nie tak dawno ze sobą, bo w eliminacjach do Australian Open. Wówczas pewnie wygrał Brown 2-1. Jedynie w pierwszym secie Aravelo był wstanie rządzić na korcie. W dwóch kolejnych partiach nie miał nic do powiedzenia. Jak zobaczymy na obecną dyspozycję tych zawodników na początku tego sezonu to znacznie lepiej wygląda to po stronie Browna, która podczas kwalifikacji do Australian Open zaprezentował się dobrze. We wcześniejszym swoim występie w Nourmea doszedł do trzeciej rudny.

Aravelo ciężko uwierzyć, żeby nagle zaczął grać solidnie. W Pune oddał mecz przez kontuzje, gdzie był już na straconej pozycji. Podczas kwalifikacji do AO wygrał mecz tylko pierwszej rundy. Okazał się lepszy od Hoanga 2-0, ale był to bardzo zacięty pojedynek. Pod względem doświadczenia i jakości gry lepiej wygląda to po stronie Browna. W dodatku będzie miał przewagę psychiczną nad rywalem, po tym jak ograł go kilka dni temu w Australii.

Duckworth – Polmans

Ostatnie wtorkowe spotkanie podczas turnieju w Burnie zostanie rozegrane pomiędzy Duckworthem, a Polmansem. Można powiedzieć, że to właśnie ten pierwszy jest faworytem i nieco będzie chciał odbić się po turniejach rangi ATP, gdzie niezbyt dobrze mu szło. Chociaż trzeba powiedzieć, że również nie miał łatwego zadanie. Ponieważ los sprawiał, że od pierwszej rundy miał trudnych rywali, ponieważ przychodziło mu mierzyć się kolejno z Murrayem, Ficsovcsem oraz Nadalem. Lecz co istotne w tym wszystkim z każdym boju walczył. Grając nawet z tak mocnym zawodnikiem jak Rafa w każdym secie umiał przecistawić się rywalowi. Miał przyjemność grać podczas tego turnieju w pierwszej rundzie, gdzie bez najmniejszych problemów wygrał mecz z Vukicem 2-0.

Polmans na pewno początku tego roku nie może udać za udany. Ponieważ najpierw odpadł w eliminacjach do turnieju w Brisbane, następnie nie ugrał żadnego boju w Canbererze. Podczas Australia Open los sprawił, że przyszło mu grać z Kudlą, gdzie po zaciętym spotkaniu przegrał 3-2. Chociaż można powiedzieć, że dla Marca starczyło sił zaledwie na dwa pierwsze sety, w których był górą. W kolejnych trzech był już tłem dla swojego przeciwnika. Jest to jeszcze dosyć młody zawodnik, który pod względem doświadczenia zdecydowanie odstaje od Duckwortha, który ten mecz powinien wygrać.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Brown – Arevalo 1 1.44 Fortuna
Duckworth – Polmans 1 1.41 Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button