Typy z tenisa na 31 stycznia (czwartek)

Hurkacz – Barrere

Spotkanie drugiej rundy turnieju w Quimper, gdzie to o awans do ćwierćfiału tej imprezy powalczą Hurkacz z Barrere. Faworytem tego spotkania jest Polak, który wiać, że posiada bardzo duży potencjał. Poniżej swojego poziomu nie schodzi, co jest jego dużym atutem.

Hubert już wygrał jeden turniej w tym roku, miało to miejsce w Canberra. Podczas tego turnieju w pierwszej rundzie bez najmniejszych problemów pokonał Vatutina 2-0. Hurkacz zagrał dobry tenis, nie popełniał prostych błędów, a do tego pewnie serwował. Każda wygrana daje mu większą pewność siebie.

I można powiedzieć, że Barrere spokojnie jest w jego zasięgu. Gregoire nic wybitnego nie pokazuje, a także trzeba powiedzieć, ze jest słabszym zawodnikiem. Najlepszy wynik tego zawodnika w tym sezonie to awans do ćwierćfinału w Noumea, ale kogo tam pokonywał Gajovica czy Browna.

W od tamtego czasu maksymalnie wygrywał jeden mecz. W pierwszej rundzie stoczył zacięty bój z Hamery, gdzie był blisko przegrania spotkania. Ponieważ trzeci, decydujący set zakończył się po tie-breau. Barrera w porównaniu do Hurkacza pokazał, ze ma przestoje w grze, a także nie czuje się za pewnie. Co powinno sprawić, że w tym boju ciężko będzie mu o dobry wynik.

Otte – Humbert

Kolejne spotkanie podczas turnieju w Quimper. W tej parze jako zdecydowany faworyt do pojedynku przystąpi Humbert. Tym bardziej, że gra u siebie, gdzie może liczyć na wsparcie kibiców. Lecz na pewno musi zagrać znacznie lepiej niż miało to miejsce w pierwszej rundzie, gdzie przyszło mu grać z Brancaccio.

Do tamtego pojedynku przystąpił jako zdecydowany faworyt, lecz musiał sporo namęczyć się , aby wygrać. Humbert to zawodnik, który umie grać z słabszymi od siebie rywalami, jak mu przychodzi zmierzyć się z doświadczonym tenisistą to swoje mecze przegra i to wyraźnie.

A dla jego pocieszenia Otte spokojnie jest w zasięgu. Do tego Niemiec w tym turnieju stoczył już dwa zacięte pojedynki. Najpierw z Zapatą, gdzie był zdecydowanym faworytem, ale ostatecznie wygrał 2-1. Takim samym pojedynkiem zakończył się jego mecz z Baldim.

Trzeba podkreślić, że ciężko dla tego zawodnika było utrzymać poziom przez cały pojedynek. Zdarzały mu się proste błędy co zresztą rywale umieli wykorzystać. I można spodziewać się, ze również podobnie będzie i w tym pojedynku. Jeżeli zobaczymy na wcześniejsze jego występy to maksymalnie notował drugą rundę, ogrywając generalnie przeciętnych zawodników.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Hurkacz – Barrere 1 1.36 Fortuna
Otte – Humbert 2 1.34 Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button