Typy z tenisa na dzisiaj: Varillas – Svrcina – 14 października (czwartek)

W czwartek 14 października o awans do ćwierćfinału challengera w Santiago powalczą ze sobą Juan Pablo Vartillas z Daliborem Scrciną. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Ameryki tutaj chyba nie odkryję twierdząc, że wyraźnym faworytem tej rywalizacji niewątpliwie jest ten pierwszy. Potwierdza to chociażby różnica w rankingu ATP, gdzie wynosi ona blisko dwieście miejsc.

Do tego trzeba powiedzieć, że Pablo zdecydowanie lepiej radzi sobie na mączce, gdzie jego bilans w tym roku trzeba powiedzieć, że jest dosyć imponujący, bo wynosi 41/15. Dla porównania jego rywali Dalibora 24/10.

Trzeba też powiedzieć, że dużo lepsze wyniki w ostatnich tygodniach prezentował Vartlillas, który to chociażby przed tygodniem wygrał tutaj turniej. Natomiast w Ambato doszedł do finału.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Scrcina na poziomie challengerów ostatnio radził sobie bardzo słabo, gdzie pierwsze spotkanie wygrał właśnie w Santiago pokonując Hidalgo. Podczas swoich wcześniejszych występów regularnie wygrywał zarówno w pierwszych rundach, ale i eliminacjach.

Spotkania Varillas – Svrcina można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Varillas – Svrcina11.41STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button