Crystal Palace - Newcastle: Typy
Porównanie kursów u legalnych bukmacherów
Kursy z 21 października 19:33. Najlepszy kurs w każdej kolumnie jest wyróżniony.
| Bukmacher | 1 | X | 2 | Over 2.5 | Under 2.5 | BTTS tak |
|---|---|---|---|---|---|---|
| STS | 2.80 | 3.40 | 2.40 | 1.60 | 2.30 | 1.52 |
| Fortuna | 2.73 | 3.45 | 2.33 | 1.59 | 2.26 | 1.47 |
| Superbet | 2.80 | 3.50 | 2.37 | – | – | 1.52 |
| Betfan | 2.75 | 3.50 | 2.40 | 1.58 | 2.25 | 1.50 |
| LVBet | 2.95 | 3.60 | 2.37 | 1.60 | 2.30 | – |
Kursy mogą się zmienić. 18+ | Graj odpowiedzialnie.
Analiza meczu
O wyniku może przesądzić to, czy obie drużyny zdołają ograniczyć wymiany ataków: ich defensywa w lidze dopuszcza sporo goli, ale Palace ma sygnały problemów ze skutecznością w ataku. Przy kursie 1.55 typ Under 3.5 zakłada, że mecz nie zamieni się w otwartą strzelaninę.
Palace potrzebuje lepszej równowagi
Crystal Palace strzeliło 9 goli i straciło 17 w siedmiu kolejkach Premier League. U siebie w trzech meczach zdobyło 6 bramek, ale straciło 8. Te liczby nie wskazują na szczelną obronę, więc gospodarze będą musieli ostrożniej wybierać momenty do ataku, zamiast regularnie zostawiać miejsce za linią pomocy.
W materiałach o zespole Palace widać też ograniczenia w ofensywie: choć gole zdobywało siedmiu różnych piłkarzy, tylko Tyrick Mitchell trafił więcej niż raz, a wśród strzelców znalazło się dwóch napastników. To wspiera scenariusz, w którym gospodarze mogą mieć problem z seryjnym wykorzystywaniem okazji.
Newcastle groźne w przejściu
Newcastle ma na koncie 10 strzelonych i 14 straconych bramek w lidze. Na wyjazdach, w trzech spotkaniach, zdobyło 4 gole i straciło 8. Zespół potrafi być niebezpieczny po odbiorze oraz atakować skrzydłami, ale jego wyjazdowa defensywa również nie daje podstaw, by zakładać spokojne utrzymanie wyniku.
Jeśli Palace ograniczy straty piłki w środku pola, a Newcastle nie będzie mogło regularnie wykorzystywać szybkich przejść, mecz może pozostać w granicach trzech goli. Dotychczasowe liczby obu ekip wymagają jednak ostrożności: suma straconych przez nie bramek w siedmiu kolejkach jest wysoka.
Argument przeciw typowi
Największe zagrożenie to otwarty przebieg spotkania. Palace straciło 17 goli, Newcastle 14, a oba zespoły mają w opisach atuty pozwalające szybko karać rywala — szczególnie Newcastle w kontratakach i przy grze skrzydłami. Wystarczy wczesna bramka, by druga strona musiała podjąć większe ryzyko, a wtedy limit trzech goli może zostać przekroczony.
Under 3.5 @ 1.55 ma uzasadnienie, jeśli Palace i Newcastle nie pozwolą, by słabości w obronie zdominowały ich grę. To typ na mecz z ograniczoną liczbą trafień, ale ofensywne możliwości obu ekip pozostawiają wyraźne ryzyko.
Porównanie drużyn
| Crystal Palace | Statystyka | Newcastle |
|---|---|---|
WPRWP | Forma (ostatnie 5) | RPWPP |
| 7 | Rozegrane mecze | 7 |
| 2W/1R/4P | W / R / P | 2W/2R/3P |
| 1.3 | Śr. bramek strzelonych | 1.4 |
| 2.4 | Śr. bramek straconych | 2.0 |
| 1 | Czyste konta | 1 |
| 3 | Mecze bez bramki | 1 |
Historia bezpośrednich spotkań (H2H)
Kontuzje i absencje
Crystal Palace
Newcastle
Crystal Palace vs Newcastle: Gdzie oglądać na żywo
Mecz Crystal Palace - Newcastle możesz obejrzeć online u następujących bukmacherów:
Wymagana rejestracja i wpłata depozytu. Po spełnieniu warunków możesz oglądać setki meczów za darmo. 18+ | Graj odpowiedzialnie
Podobne mecze
Odpowiada za analizy spotkań z lig zagranicznych, ze szczególnym naciskiem na Premier League, La Ligę i europejskie puchary. Przygotowując typy, porównuje bieżącą formę, historię bezpośrednich spotkań, sytuację kadrową oraz ruch kursów przed meczem.
Przy pracy nad analizami korzysta z narzędzi AI, które pomagają zebrać i uporządkować dane. Treści przechodzą weryfikację i redakcję zespołu typydnia.pl.
- Kto jest faworytem meczu Crystal Palace vs Newcastle?
- Nasz typ: "Under 3.5" @ 1.55.
- Jakie są kursy bukmacherskie?
- Kurs 1.55 u bukmachera LVBet.
- Kiedy i gdzie odbędzie się mecz?
- niedziela, 25 października 15:00, Selhurst Park. Liga: Premier League.
- Ile bramek średnio zdobywa i traci Crystal Palace w tym sezonie (Premier League)?
- Crystal Palace w 7 meczach tych rozgrywek zdobywa średnio 1,3 i traci 2,4 gola na mecz. Czyste konta: 1.
- Ile bramek średnio zdobywa i traci Newcastle w tym sezonie (Premier League)?
- Newcastle w 7 meczach tych rozgrywek zdobywa średnio 1,4 i traci 2,0 gola na mecz. Czyste konta: 1.
- Jaki jest bilans bezpośrednich meczów Crystal Palace i Newcastle?
- Ostatnie bezpośrednie mecze (10): Crystal Palace – 2 zwycięstwa, Newcastle – 4 zwycięstwa, remisy: 4. Średnio padało w nich 1,9 gola.