FA Cup • 4th Round Qualifying

Forest Green - Chesham United: Typy

wtorek, 20 października 2026 20:45•The New Lawn
Główny typ
1@1.25
kurs rynkowy
Alternatywny typ
BTTS-Nie@1.70
kurs rynkowy
Zagraj te typy u sprawdzonego bukmachera
Sprawdź aktualne warunki oferty powitalnej na stronie bukmachera
Sprawdź ofertę STS
Reklama | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Analiza meczu

O wyniku powinno zdecydować, czy Forest Green przełoży przewagę własnego boiska na kontrolę meczu, czy też Chesham United wykorzysta skuteczność pokazaną w tegorocznych spotkaniach FA Cup. Typ 1 przy kursie 1.25 zakłada wyraźną przewagę gospodarzy, ale rywal nie przyjeżdża po serii porażek w tych rozgrywkach.

Forest Green musi narzucić warunki u siebie

Bilans 10 zwycięstw w 18 ostatnich meczach domowych daje podstawę, by oczekiwać, że Forest Green będzie w stanie przejąć inicjatywę. Nie przesądza to jednak o wyniku tego spotkania. W bieżącym FA Cup gospodarze zremisowali swój jedyny odnotowany mecz, więc ten występ nie stanowi mocnego potwierdzenia przewagi.

Chesham ma argumenty ofensywne

Chesham United wygrał dwa z trzech spotkań w tych rozgrywkach i zdobył w nich 11 bramek. To dorobek, który może utrudnić Forest Green spokojne prowadzenie gry; próba trzech meczów nie wystarcza jednak, by traktować go jako trwały obraz możliwości zespołu. Dla typu gospodarzy kluczowe będzie ograniczenie przestrzeni rywalowi i uniknięcie wymiany ciosów.

Argument przeciw typowi

Najmocniejszym kontrargumentem jest skuteczność Chesham: 11 goli w trzech meczach FA Cup pokazuje, że goście potrafią karać za błędy, a Forest Green nie ma w tych rozgrywkach zwycięstwa. Przy kursie 1.25 margines na niespodziankę jest niewielki — jeśli gospodarze nie narzucą kontroli, typ może szybko znaleźć się pod presją.

Forest Green pozostaje uzasadnionym wyborem, ale cena wymaga, by gospodarze potwierdzili przewagę na boisku.

Porównanie drużyn

Forest GreenStatystykaChesham United
R
Forma (ostatnie 5)
WWR
1Rozegrane mecze3
0W/1R/0PW / R / P2W/1R/0P
0.0Śr. bramek strzelonych3.7
0.0Śr. bramek straconych1.7
1Czyste konta1
1Mecze bez bramki1
Aktualna oferta powitalna Superbet
Sprawdź bieżące warunki promocji na stronie bukmachera
Sprawdź ofertę
Reklama | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Historia bezpośrednich spotkań (H2H)

Chesham United
0 : 017 paź 2026
Forest Green
0
Forest Green
1
Remisy
0
Chesham United

Forest Green vs Chesham United: Gdzie oglądać na żywo

Mecz Forest Green - Chesham United możesz obejrzeć online u następujących bukmacherów:

Wymagana rejestracja i wpłata depozytu. Po spełnieniu warunków możesz oglądać setki meczów za darmo. 18+ | Graj odpowiedzialnie

Redaktor analiz bukmacherskich
Tomasz Kaczmarek

Odpowiada za analizy spotkań z lig zagranicznych, ze szczególnym naciskiem na Premier League, La Ligę i europejskie puchary. Przygotowując typy, porównuje bieżącą formę, historię bezpośrednich spotkań, sytuację kadrową oraz ruch kursów przed meczem.

Przy pracy nad analizami korzysta z narzędzi AI, które pomagają zebrać i uporządkować dane. Treści przechodzą weryfikację i redakcję zespołu typydnia.pl.

Kto jest faworytem meczu Forest Green vs Chesham United?
Nasz typ: "1" @ 1.25.
Jakie są kursy bukmacherskie?
Kurs rynkowy na nasz typ wynosi 1.25. Porównaj oferty licencjonowanych bukmacherów przed postawieniem zakładu.
Kiedy i gdzie odbędzie się mecz?
wtorek, 20 października 20:45, The New Lawn. Liga: FA Cup.
Ile bramek średnio zdobywa i traci Forest Green w tym sezonie (FA Cup)?
Forest Green w 1 meczu tych rozgrywek zdobywa średnio 0,0 i traci 0,0 gola na mecz. Czyste konta: 1.
Ile bramek średnio zdobywa i traci Chesham United w tym sezonie (FA Cup)?
Chesham United w 3 meczach tych rozgrywek zdobywa średnio 3,7 i traci 1,7 gola na mecz. Czyste konta: 1.
Jaki jest bilans bezpośrednich meczów Forest Green i Chesham United?
Ostatnie bezpośrednie mecze (1): Forest Green – 0 zwycięstw, Chesham United – 0 zwycięstw, remisy: 1. Średnio padało w nich 0,0 gola.
Wróć do listy typów