Eredivisie • Kolejka 10

NEC Nijmegen - Groningen: Typy

niedziela, 25 października 2026 14:30•Stadion de Goffert
Główny typ
BTTS-Tak@1.40
Alternatywny typ
X2@1.58
Zagraj te typy u sprawdzonego bukmachera
Sprawdź aktualne warunki oferty powitalnej na stronie bukmachera
Sprawdź ofertę STS
Reklama | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Porównanie kursów u legalnych bukmacherów

Kursy z 21 października 19:28. Najlepszy kurs w każdej kolumnie jest wyróżniony.

Bukmacher1X2Over 2.5Under 2.5BTTS tak
STS2.253.602.651.432.701.40
Fortuna2.243.702.651.422.641.40
Superbet2.303.752.721.452.751.39
Betfan2.253.752.701.422.601.38
LVBet2.274.002.751.422.90–

Kursy mogą się zmienić. 18+ | Graj odpowiedzialnie.

Analiza meczu

O tym, czy padną gole po obu stronach, może zdecydować starcie dwóch drużyn, które w bieżących rozgrywkach sporo strzelają, ale też tracą: NEC zdobył 15 bramek i stracił 16, a Groningen ma bilans 22–19. Szczególnie wymowne są liczby z meczów w Nijmegen i wyjazdów Groningen — odpowiednio 7–10 oraz 11–8.

Bramki możliwe po obu stronach

NEC w pięciu spotkaniach u siebie w Eredivisie nie wygrał, ale zdobył siedem bramek. Groningen strzelał jedenaście razy w czterech meczach wyjazdowych. To przemawia za scenariuszem, w którym gospodarze wykorzystają okazje przed własną publicznością, a goście odpowiedzą swoim atakiem.

Obie defensywy mają też istotne osłabienia. NEC ma być bez środkowych obrońców Brama Nuytincka i Philippe’a Sandlera, a Dušan Tadić również nie zagra. Po stronie Groningen zabraknie kilku zawodników, w tym obrońców Rijk Janse i Malcolma Jenga. Taki układ zwiększa szansę, że spotkanie nie ograniczy się do jednej strony zdobywającej bramki.

Argument przeciw typowi

NEC u siebie w lidze ma trzy remisy i dwie porażki, a Groningen przegrał poprzednie spotkanie z Ajaksem 2:5 — ten wynik pokazuje, że goście mogą zarówno strzelać, jak i tracić, ale nie przesądza, że trafią również w Nijmegen. Ostatnie bezpośrednie starcie zakończyło się wygraną Groningen 2:1; przy kursie 1.4 na BTTS-Tak zwrot jest ograniczony, jeśli jedna z drużyn nie znajdzie drogi do bramki.

BTTS-Tak ma oparcie w liczbach ofensywnych obu zespołów i problemach kadrowych w defensywie. To typ na bramki po obu stronach, choć jego niski kurs pozostawia niewielki margines na pomyłkę.

Porównanie drużyn

NEC NijmegenStatystykaGroningen
RPRRR
Forma (ostatnie 5)
RRWWP
9Rozegrane mecze9
2W/4R/3PW / R / P4W/2R/3P
1.7Śr. bramek strzelonych2.4
1.8Śr. bramek straconych2.1
0Czyste konta1
1Mecze bez bramki0
Aktualna oferta powitalna Superbet
Sprawdź bieżące warunki promocji na stronie bukmachera
Sprawdź ofertę
Reklama | 18+ | Graj odpowiedzialnie

Historia bezpośrednich spotkań (H2H)

Groningen
2 : 110 maj 2026
NEC Nijmegen
NEC Nijmegen
2 : 09 lis 2025
Groningen
Groningen
1 : 219 lip 2025
NEC Nijmegen
Groningen
2 : 18 lut 2025
NEC Nijmegen
NEC Nijmegen
6 : 03 lis 2024
Groningen
3
NEC Nijmegen
0
Remisy
2
Groningen

Kontuzje i absencje

NEC Nijmegen

E. Mor(Uraz pachwiny)
Y. Moslih(Inactive)
B. Nuytinck(Uraz kostki)
P. Sandler(Kontuzja)
D. Tadic(Uraz łydki)

Groningen

M. Jeng(Kontuzja)
T. Mercera(Kontuzja)
E. van der Laan(Kontuzja)

NEC Nijmegen vs Groningen: Gdzie oglądać na żywo

Mecz NEC Nijmegen - Groningen możesz obejrzeć online u następujących bukmacherów:

Wymagana rejestracja i wpłata depozytu. Po spełnieniu warunków możesz oglądać setki meczów za darmo. 18+ | Graj odpowiedzialnie

Redaktor analiz bukmacherskich
Tomasz Kaczmarek

Odpowiada za analizy spotkań z lig zagranicznych, ze szczególnym naciskiem na Premier League, La Ligę i europejskie puchary. Przygotowując typy, porównuje bieżącą formę, historię bezpośrednich spotkań, sytuację kadrową oraz ruch kursów przed meczem.

Przy pracy nad analizami korzysta z narzędzi AI, które pomagają zebrać i uporządkować dane. Treści przechodzą weryfikację i redakcję zespołu typydnia.pl.

Kto jest faworytem meczu NEC Nijmegen vs Groningen?
Nasz typ: "BTTS-Tak" @ 1.40.
Jakie są kursy bukmacherskie?
Kurs 1.40 u bukmachera STS.
Kiedy i gdzie odbędzie się mecz?
niedziela, 25 października 14:30, Stadion de Goffert. Liga: Eredivisie.
Ile bramek średnio zdobywa i traci NEC Nijmegen w tym sezonie (Eredivisie)?
NEC Nijmegen w 9 meczach tych rozgrywek zdobywa średnio 1,7 i traci 1,8 gola na mecz. Czyste konta: 0.
Ile bramek średnio zdobywa i traci Groningen w tym sezonie (Eredivisie)?
Groningen w 9 meczach tych rozgrywek zdobywa średnio 2,4 i traci 2,1 gola na mecz. Czyste konta: 1.
Jaki jest bilans bezpośrednich meczów NEC Nijmegen i Groningen?
Ostatnie bezpośrednie mecze (10): NEC Nijmegen – 6 zwycięstw, Groningen – 3 zwycięstwa, remisy: 1. Średnio padało w nich 3,3 gola.
Wróć do listy typów