US OPEN kwalifikacje: Typy dnia – 20 sierpnia (wtorek)

Przed nami drugi dzień eliminacji do US OPEN. Na wtorek wpadły mi w oko takie spotkania jak Ward vs Li oraz Trungelliti – Duckworth. Zobacz darmowe typy i analizy na te spotkania.

Darmowe typy i analizy z eliminacji US OPEN

Darmowe typy i analizy z eliminacji US OPEN

Ward – Li

Ward zgadza się ma nieco większe dokonania od swojego rywala, ale co tutaj dużo mówić najlepsze lata ma za sobą. Ostatni turniej jaki wygrał miał miejsce w 2015. O ile jeszcze w minimum roku na hardzue prezentował się całkiem dobrze i z niżej notowanymi rywali pewnie wygrał tak już nie jest w tym roku, a bilans jego gier wynosi 5/9.

Poza tym Li będzie miał tutaj nieznaczną przewagę psychiczną nad swoim rywalem. Ponieważ obaj zawodnicy grali ze sobą na początku sierpnia wówczas Li bez najmniejszych problemów wygrał swój pojedynek 2-0 (6-4; 6-2).

Li jest to przede wszystkim całkiem dobry zawodnik na słabsze turnieje i przeciętnych rywali, z którymi nie ma większych problemów z wygraną. Bilans tego zawodnika na hardzie w tym sezonie to 25/19. Poza tym Li preferuje gr na twardych nawierzchnia, gdzie to jedynie w nich występuje. Jak zobaczymy na jego ostatnie występy to nie były to słabe rezultaty: ćwierćfinały w Winnipeg czy Granby. Poza tym jak przegrał ostatnio z takimi zawodnikami jak chociażby Stantilan czy Koepfer.

„Li notuje zdecydowanie lepsze wyniki na betonie od rywala. Jego gra jest bardziej przekonująca i jeżeli zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

kod promocyjny 2019 „KOD500”

Trungelliti – Duckworth

Patrząc na karierę Trungellitiego jest to zawodnik, który przede wszystkim dobrze prezentuje się na mączce. Na hardzie wygląda to zdecydowanie gorzej. Gra bardzo rzadko. Jak już występuje to ma spore problemy z zanotowaniem wygranej. Bilans tego zawodnika w tym sezonie to 3/3, w minionym roku było to jeszcze gorzej 2/4.

Duckworth w dodatku jest obecnie dużo lepszym zawodnikiem, sklasyfikowany jest ponad siedemdziesiąt pozycji wyżej w rankingu ATP. Na początku sierpnia występował na kortach w Azji, gdzie to trzeba przyznać, ze osiągnął całkiem dobre rezultaty: w Chengdu doszedł do ćwierćfinału oraz Yokkaichi zagrał w finale, gdzie przegrał po TB z Sugitą!

Poza tym osiąga zdecydowanie lepsze rezultaty od swego rywala. Duckworth preferuje przede wszystkim grę na twardych nawierzchniach, gdzie wygrywa swoje boje. Obecny bilans tego zawodnika to 19/10.

„Duckworth obecnie jest to znacznie lepszy zawodnik. Na hardzie osiąga dużo lepsze rezultaty od swojego rywala i można być pewnym, że większych problemów z wygraną w tym boju nie powinien mieć.” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Spotkania US OPEN można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Ward – Li21.73BetClic
Trungelliti – Duckworth21.33 BetClic

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button