US Open pewniaki na dzisiaj za darmo – 3 września

Czas na spotkania trzeciej rundy ostatniego turnieju Wielkoszlemowego w tym sezonie, czyli US Open. Jedno z piątkowych pojedynków będzie to starcie pomiędzy Andreyem Rublevem z Francesem Tiafoe. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Skuteczne typy z US Open za darmo

Skuteczne typy z US Open za darmo

Niewątpliwie zapowiada się ciekawe spotkanie. Jednak trzeba powiedzieć, że to dużo większe szanse na zwycięstwo ma Andreyem, który przewyższa swojego rywala i to znacznie. Pokazuje to również ranking, gdzie Rosjanin sklasyfikowany jest na siódmje pozycji, zaś Frances to pięćdziesiata rakieta.

Ruvblev zdecydowanie lepiej czuje się na hardzie w tym sezonie. Prezentuje zdecydowanie większy potencjał oraz możliwości. Rublev ma za sobą udane turnieje na hardzie w sierpniu i na pewno liczy na bardzo dobry wynik podczas tej imprezy.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Owszem Tiafoe na pewno nie można lekceważyć, ponieważ kilka razy ten zawodnik pokazał się z całkiem dobrej strony. Jednak wyniki pokazują, że ten zawodnik przede wszystkim wygrywa mecze z słabszymi zawodnikami. I niespodziewanie się tutaj, aby przez całe spotkanie mógłby nawiązać walkę z Rosjaninem.

Spotkania Rublev – Tiafoe można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Rublev – Tiafoe11.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button