US Open typy. Darmowe pewniaki na dzisiaj 30 sierpnia (poniedziałek)

Już dzisiaj rusza kolejny w tym sezonie turniej Wielkoszlemowy US Open. Jedno z tych starć będzie to mecz pomiędzy Cameronem Norrie z Carlisem Alcarazem. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo

Skuteczne typy na dzisiaj za darmo

Patrząc na doświadczenie, ogranie, czy też pozycję w rankingu ATP to przemawia ona za Norrie, który sklasyfikowany jest na dwudziestej dziewiątej pozycji. Z drugiej strony Carlos to pięćdziesiąta piąta rakieta.

Jeśli idzie o wyniki w tym sezonie na hardzoe to również to lepiej wygląd po stronie Norrie, który to wygrał piętnaście spotkań i dziewięć razy przegrywał. Carlos natomiast zanotował jedenaście zwycięstw i sześć razy z kortu schodził, jako przegrany.

Niewątpliwie Norrie liczy na lepsze występy niż to miało miejsce w ostatnich dwóch występach, gdzie to w Toronto i Cinccianti przegrywał swoje pierwsze mecze. Jednak z drugiej strony nie miał łatwych przeciwników, gdy przychodziło mu mierzyć się z Isnerem oraz Kjachanoverm. Dziisaj można powiedzieć, ze czeka go na pewno łatwiejsza przeprawa.

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Alcaraz ma za sobą udany turniej w Winston Salem, ale podczas wcześniejszych swoich występów było na pewno dużo gorzej, ponieważ odpadał nawet w pierwszych rundach. Norri liczy minimum na powtórkę z poprzedniego sezonu, gdzie to doszedł do trzeciej rundy.

Spotkania Norrie – Alcaraz można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Norrie – Alcaraz11.44STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button