US Open typy na dzisiaj za darmo – 1 września

Jedno z środowych spotkań podczas US Open będzie to rywalizacja, w której po przeciwnych stronach siatki pojawią się Frances Tiafoe i Guido Pella. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Darmowe typy na dzisiaj z US Open

Darmowe typy na dzisiaj z US Open

Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytem tego spotkania niewątpliwie jest Tiaofe i ma wszystkie atuty ten zawodnik, aby wygrać te starcie. Owszem różnica w rankingu ATP nie jest zbyt duża, ponieważ Tiafoe to pięćdziesiąta rakieta, zaś Pella sklasyfikowany jest na osiemdziesiątej piątej lokacie.

Niezwykle istotne w tym wszystkim jest to, że Fiafoe na hardzie zdecydowanie lepiej radzi sobie od swojego rywala. Osiągnięty bilans przez niego 15/11 przy 4/4 jest tego kolejnym dowodem.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Również ten zawodnik ma za sobą udane turnieje, jak chociażby w Winston Salem, gdzie4 do doszedł do ćwierćfinału. Dużo gorzej radził sobie Pella, który to dosyć szybko kończył swoje przygodę z turniejem.

Do tego Tiaofe gra przed własną publicznością, gdzie z pewnością będzie miał jeszcze większą motywację do tego, aby osiągnąć bardzo dobry wynik.

Spotkania Tiafoe – Pella można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Tiafoe – Pella11.33STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button