Villareal – Ath. Bilbao: Typy bukmacherskie, kursy, analiza – 22 grudnia (wtorek)

Jedno z wtorkowych spotkań w hiszpańskiej LaLiga będzie to konfrontacja pomiędzy Villarealem z Ath. Bilbao. Pomimo, że zmierzą się w tym starciu dwie uznane marki w hiszpańskiej piłce nożnej to śmiem twierdzić, że emocji w tym starciu powinno być, jak na lekarstwo.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Gospodarze tego starcia od początku sezonu są w górnej części tabeli. W dodatku do tego meczu przystąpią w bardzo dobrych humorach, ponieważ po serii zremisowanych konfrontacji wreszcie udało im się sięgnąć po wygraną.

Nie dali większych szans drużynie Osasuna i wygrali tą potyczkę 3-1. Wreszcie trzeba powiedzieć, że piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej zagrali dobrze w ofensywie, gdzie byli wstanie zamieniać swoje okazje do strzelania braki. I na pewno tamte spotkanie było potrzebne dla nich na przełamanie i zwycięstwo.

Z pewnością śmiało można powiedzieć, że lepszą dyspozycją, jakość w grze prezentują gospodarze i w dodaktu grając na własnym obiekcie będą chcieli to wykorzystać.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Betfan

Jak dobrze wiadomo Baskowie to przede wszystkim ekipa własnego boiska. Jak zobaczymy na ich poprzednie sezonu t przede wszystkim punktowali na własnym obiekcie. Na wyjazdach radzili sobie zdecydowanie już gorzej. Najlepszym tego dowodem jest bilans meczy w tym sezonie: jedno zwycięstwo, dwa remisy i pięciokrotnie do domu musieli wracać bez chociażby jednego punktu. Z pewnością przyjezdni będą tutaj nastawieni na defensywę. Bowiem to jest ich największy atut.

Reasumując, znacznie większy potencjał, możliwości i jakość w grze prezentuje ekipa gości. Piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej jeśli nie zlekceważą sowich przeciwników to śmiało powinni wygrać ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Villareal – Ath. Bilbao11.98Fortuna
Villareal – Ath. Bilbaowygra dowolną [ołowę – 11.45Fortuna

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button