W styczniu Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%

Bukmacher Forbet w związku z prowadzoną promocją „Kto rano wstaje temu forBET daje” zwiększana wygrane o 14% swoim graczom. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00.

Promocja jest ważna przez cały styczeń. Warunkiem jednak koniecznym, aby skorzystać z promocji jest zawarcie kuponu w godzinach 06:00 – 12:00.

Podczas tej promocji bukmacher wymaga od nas, żeby na kuponie znalazły się co najmniej cztery zdarzenia. Jednak z nich musi być specjalne tj. zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1,14. Aby je dodać należy wejść w zakładkę „Wygrywaj więcej 14%”.

Dopuszczalne są zarówno zdarzenia z oferty na żywo jak i przedmeczowe.

Podczas tej promocji bukmacher nie biorą udziału kupony:

  • mając zdarzenia na Sporty Wirtualne
  • zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego Twój kupon okaże się wygrany to bukmacher zwiększy wygraną o 14%. Rozliczenie kuponów promocję „Wygrywaj więcej 14%” następujące następnego dnia o godz. 12:00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button