Watford – West Ham: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 28 grudnia (wtorek)

Jedno z wtorkowych pojedynków w angielskiej Premier League będzie miało miejsce na Vicarage Road, a tam dojdzie do konfrontacji ligowej pomiędzy Watfordem z West Hamem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na tą rywalizację.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Różnica pomiędzy tymi zespołami w ligowej tabeli jest dosyć spora. Gospodarze z dorobkiem trzynastu punktów zajmują siedemnasta pozycję. Dużo lepiej wiedzie się West Hamowi, które zajmuje szóste miejsce z dorobkiem dwudziestu ośmiu „oczek”.

Gospodarze liczą niewątpliwie wreszcie na przełamanie, ponieważ nie wygrali żądnego z czterech ostatnich potyczek. Z drugiej strony Młoty również mają lekką „zadyszkę”, ponieważ w ostatnich starciach również nie wygrywali.

Obie ekipy niewątpliwie liczą tutaj na przełamanie i komplet punktów. Jednak trzeba powiedzieć, że to właśnie zespołowi West Hamu lepiej się wiedzie.” – pisze typer portalu betonline.net.pl

betclic darmowy kod promocyjny

Ostatnie tygodnie w wykonaniu zespołu West Hamu nie były na pewno za dobre. Bowiem tracili bardzo dużą ilość goli. A to przecież wcześniej temu zespołowi w żadnym wypadku się nie przytrafiało. I niewątpliwe teraz będą chcieli się zrewanżować za ostatnie potyczki i sięgnąć po wygraną.

Z drugiej strony taki sam za cel maja gospodarze. Jednak trzeba powiedzieć, że ten zespół ma ogrom nie problemy w defensywie. Jednak z drugiej strony warto jest zaznaczyć, że udawało im się strzelać bramki nawet w takich starciach, jak z Manchesterem City, czy też Chelsea.

Spotkanie  Watford – West Ham  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Watford – West Hampowyżej 2 bramek1.45STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button