Większe wygrane z Forbet w marcu o 14%

Bukmacher Forbet do końca marca prowadzi kampanię „Kto rano wstaje temu forBET daje!”. Podczas, to której zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

Forbet zwiększa wygrane o 14%

Forbet zwiększa wygrane o 14%

W tej promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. A także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Akcja promocyjna trwa do końca marca 2019 roku i obowiązuje jedynie w godzinach 6:00-12:00.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że dodamy do naszego kuponu specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. I to wszystko jednocześnie sprawi, że nasz kupon będzie brany pod uwagę w akcji „Kto rano wstaje temu forBET daje!”.

Podczas tej promocji bukmacher Forbet wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum cztery zdarzenia, o kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50. Lecz należy pamiętać, że zdarzenia specjalne traktowane jest jako zdarzenie oraz wliczane jest do kursu ogólnego.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu. Kod promocji : BETONLINE

W promocji biorą udział zarówno kupony na żywo jak i przedmeczowe. Natomiast z promocji są wykluczone kupony ze sportów wirtualnych.

Stawka kuponu nie jest dowolna. Jednak środki za jakie zostanie zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. Ponieważ bukmacher wykluczona granie freebetami oraz środkami bonusowymi.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, a do tego nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%. Rozliczenie kuponu promocyjnego następujące każdego dnia do godziny 13:00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button