Wimbledon 2021: Chardy – Ivashka typy bukmacherskie – 1 lipca

Przed nami mecze drugiej rundy Wimbledonu. Jedno z czwartkowych rywalizacji będzie to spotkanie pomiędzy Chardym z Ivashką. Zobacz typy bukmacherskie na ten mecz.

Chardy – Ivashka: Typy bukmacherskie na Wimbledon 2021

Chardy – Ivashka: Typy bukmacherskie na Wimbledon 2021

Owszem różnica w rankingu pomiędzy tymi zawodnikami nie jest zbyt duża, bowiem Chardym zajmuje sześćdziesiąte pierwsze miejsce, zaś Ivasha siedemdziesiąte dziewiąte. Jednak można powiedzieć, że bardziej przekonującym zawodnikiem jest Ivashka.

Patrząc na wyniki obu tych zawodników na trawie w tym sezonie to również one przemawiają z IIyą, który wygrał osiem spotkań i czterokrotnie przegrywał. Dla porównania Chardy ma na swoim koncie jedną wygraną i dwukrotnie przegrywał.

Różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora. I jeśli Ilya zagra na swoim poziomie to powinien to potwierdzić podczas tego spotkania” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Chardy na przestrzeni ostatnich tygodni grał dosyć przeciętnie. Od końca kwietnia wygrał zaledwie jedno spotkanie. Owszem w pierwszej rundzie sprawił małą niespodziankę pokonując Karatseva 3-0. Jednak warto jest dodać, że mecz był dosyć zacięty ponieważ dwa sety kończyły się po TB.

Ivasha niewątpliwe czuje się dużo lepiej. Do tego w dodatku jest ograny an trawie, ponieważ w ostatnich tygodniach regularnie występował na tej nawierzchni i to radził sobie całkiem przyzwoicie. W Eastbourne doszedł do ćwierćfinału, zaś w Halle po zaciętym spotkaniu przegrał z Federerem.

Spotkanie Chardy – Ivashka można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Chardy – Ivashka21.72STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button