Wimbledon 2021: Darmowe typy na dzisiaj – 30 czerwca

Czas na spotkania podczas kolejnego turnieju wielkoszlemowego w tym sezonie. Obecnie rozgrywana jest impreza na kortach Wimbledonu. Jedno z środowych pojedynków będzie to mecz, w którym to po dwóch odmiennych stronach siatki pojawią się Andreas Seppi i Denis Kudla. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Seppi – Kudla: Typ i analiza

Seppi – Kudla: Typ i analiza

Owszem sytuacja w rankingu nieznacznie przemawia za Seppim, który to obecnie zajmuje dziewięćdziesiąte miejsce. Denis natomiast sklasyfikowany jest na sto czternastej pozycji.

Warto jest zaznaczyć, że obaj zawodnicy rozegrali sporo w tym sezonie spotkań na trawie. Denis zanotował dziesięć zwycięstw i dwukrotnie przegrywał, zaś Sepii zanotował sześć zwycięstw i czterokrotnie ponosił porażkę.

Bardziej przekonuje swoją grę Kudla, który wydaje się faworytem tego starcia. I jeśli Denis zaprezentuje się na takim poziomie co we wcześniejszych meczach spokojnie może zanotować wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Kudla na pewno czuje sie dosyć pewnie, ponieważ podczas dwóch chelanngeró zanotował bardzo dobre wyniki. Podczas turnieju w Wimbledonie zanotował trzy zwyciestwa w lelimnacjahc. Swoją klasę potwierdził również podczas pierwszje rundy, w której to sensaycjnie pokonał Fokinę 3-2.

Seppi trzeba powiedzieć, ze tak dobrze się nie prezentował, ponieważ grając nawet w Nottigngham oddał w pierwszej rundzie, wcale się nie lepiej było w Eastburne. W pierwszej rundzie przyszło mu grać z Sousą, gdzie to wygrał 3-1. Pomimo, że był wyraźnym faworytem to jednak miał problemy z swoim rywalem.

MeczTypKursBumacher
Seppi – Kudla21.71STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button