Wimbledon 2021. Typy bukmacherskie na mecz Berrettini – Hurkacz – 9 lipca

Przed nami spotkania półfinałowe podczas Wimbledonu. W piątek 9 lipca Hubert Hurkacz powalczy z Berrettnim o finał tego turnieju. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Typy bukmacherskie z analizą na mecz Berrettini – Hurkacz

Typy bukmacherskie z analizą na mecz Berrettini – Hurkacz

Owszem bukmacherzy podczas tej rywalizacji wskazują jednoznacznego faworyta. Jest im Włoch. Chociaż patrząc na grę Hurkacza i jego z pewnością sporą pewność siebie w tym meczu na pewno łatwo się nie podda.

Berrettini przed Wimbledonem zanotował bardzo dobry występ w Queen’s, gdzie to wygrał całą imprezę. Na pewno Włoch czuje się niezwykle pewny i dobrze przygotowany do tego turnieju. Podczas Wimbledonu potwierdza swoją dobrą dyspozycję, gdzie regularnie wygrywa swoje pojedynki.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Polak na pewno sam nie spodziewał się tak dobrej dyspozycji podczas tego turnieju. Niewątpliwie do tej rywalizacji przystąpi na fali po dwóch niezwykle ważnych zwycięstwach, czyli wygranej nad Medvedevem oraz Fedexem.

Spotkanie Berrettini – Hurkacz można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Berrettini – Hurkaczover 36.51.59STS
Berrettini – Hurkaczover 3.51,63STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button