Wimbledon darmowy pewniak na dzisiaj: Kyrgios – Nadal – 4 lipca (środa

O awans do trzeciej rundy w czwartek powalczą Kyrgios z Nadalem. NIe da się ukryć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyty , a jest im Nadal. Różnica klas pomiędzy tymi Zawodnikami jest ogromna i powinno to być widoczne podczas tego pojedynku.

Darmowe pewne typy z Wimbledonu na dzisiaj

Darmowe pewne typy z Wimbledonu na dzisiaj

Kyrgios to zawodnik, który zajmuje pięćdziesiąte czwarte miejsce, zaś Nadal to od lat jest ścisła czołówka światowego tenisa. Pod każdym względem trzeba podkreślić, że Hiszpan przewyższa swojego rywala.

Nadal na trawie jedynie grał w turnieju pokazowym w Hurtingham. Jednak w pierwszej rundzie nie miał najmniejszych problemów z wygraniem swojego pojedynku, gdzie to przyszło mu mierzyć się z Sugitą i pojedynek wygrał bez najmniejszego wysiłku 3-0 (6-3, 6-1, 6-3) i z pewnością będzie chciał wygrać również przekonując i w tym spotkaniu. Ponieważ sam dobrze zdaje sprawę z tego, ze jest to bardzo wygrywając turniej, gdzie nie można tracić sił na pierwsze rundy i słabszych przeciwników.

Darmowy bonus bez depozytu

Celem Nadala jest przynajmniej wyrównanie wyniku z poprzedniego sezonu, gdzie doszedł do półfinału. Jednak nie da się ukryć, ze możliwości, potencjał, technika czy ogranie na najwyższym poziomie jest jego atutem i jak w każdym turnieju gra o najwyższe cele. Nie tak dawno okażą się najlepszy podczas French Open i na pewno teraz liczy na kolejną wygraną w Wielkimszlemie.

„Podczas tego pojedynku Rafa nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną. Pod każdym względem jest znacznie lepszym zawodnikiem od rywala. Wygranie jednego seta przez Nicka to będzie dla niego spory sukces” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Kyrgios patrząc na ostatnie lata to jedynie w poprzednim roku zaprezentował się dobrze na trawie. Już w tym sezonie jest to zdecydowanie gorzej. grał w dwóch turniejach na tej nawierzchni miało to miejsce w Stuttgarcie oraz Londynie, gdzie to najpierw sensacyjnie przegrał Berretinim zaś w Anglii doszedł do drugiej rundzie uznając wyższość Augera.

Patrząc na pierwszą rundę to męczył się z Thomsonem, gdzie był zdecydowanym faworytem, a mecz wygrał 3-2. Teraz czeka go zdecydowane trudniejsze przegra pod każdym względem i ciężko uwierzyć, żeby nagle mógłby zaprezentować się zdecydowanie lepiej.

Spotkanie  Kyrgios – Nadal można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Kyrgios – NadalNadal-1.51.57STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button