Włochy – Macedonia: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 24 marca (czwartek)

Czas na pierwsze spotkania barażowe o Mistrzostwa Świata 2022. W czwartkowy wieczór dojdzie do konfrontacji pomiędzy reprezentacją Włoch z Macedonii Północnej. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Pewniaki bukmacherskie na baraże MŚ

Pewniaki bukmacherskie na baraże MŚ

Ameryki na pewno nie odkryję podczas tej rywalizacji, ponieważ śmiało można powiedzieć, że faworyt tego meczu jest tylko jeden. Rzecz jasna są nim gospodarze, a wymiar wygranej pozostaje kwestią otwartą.

Owszem można powiedzieć, że Włosi od momentu zdobycia Mistrzostwa Europy grali przeciętnie. Potencjał, ale i możliwości nie były wykorzystywane przez ten zespół.

Jednak chcąc myśleć o grze na EURO podczas tego spotkania muszą wygrać. Tym bardziej, ze w finale zmierzą się z Portugalią. Więc można być pewnym, że włosi od początku meczu będą chcieli tutaj zdominować rywala, aby wyjść szybko na prowadzenia i kontrolować przebieg tej rywalizacji.

Bonus powitalny w Fuksiarz. Kod promocyjny –>> BETONLINE

Reprezentacja Macedonii pokazała, że na pewno nie można ich lekceważyć. Jednak jako całość są na pewno groźnym zespołem. Chociaż na pewno brakuje im takich gwiazd co u gospodarzy. Z pewnością podczas tego meczu będą nastawieni na grę w defensywę, a swoich szans będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry.

Spotkanie Włochy – Macedonia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Włochy – MacedoniaWłochy -1.51.60STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button