Wolves – Chelsea: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 19 grudnia (niedziela)

Jedno z dzisiejszych pojedynków w ramach angielskiej Premier League będzie miało miejsce na Molineux Stadium, gdzie to miejscowa ekipa Wolves podejmie Chelsea.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj

Na samym początku trzeba powiedzieć, że Wolves to nie przypomina zespołu z poprzedniego sezonu. Wilki niewątpliwie mają spory potencjał, ale nie są wstanie przeskoczyć swojego potencjału. Po serii spotkań bez zwycięstwa w ostatnim starciu zanotowali wygraną z Brighton. Jednak nie była to w żadnym wypadku porywająca gra z ich strony.

Największym problemem Wilków na pewno w tym sezonie jest ofensywa. Strzelili zaledwie trzynaście bramek. Jedynie gorszy wynik ma ekipa Noriwch! Patrząc na kadrę tego zespołu to mają dosyć ciekawych piłkarzy w kadrze, jak Jimenes, czy Hwang. Jednak Ci zawodnicy, jak reszta zespołu nie jest wstanie przeskoczyć swojego poziomu.

Chelsea niewątpliwie obecnie jest mocniejszą ekipą od swoich rywali. I jeśli zaprezentują się na swoim poziomie to stać jest ich na zwycięstwo„- pisze typer portalu betonline.net.pl

betclic darmowy kod promocyjny

Goście obecnie prezentują wyższy poziom od swoich rywali. Chociaż widać, że Chelsea załapała lekką zadyszkę, bowiem nie wygrywają seriami swoich pojedynków. Jednak jest to ekipa prezentująca znacznie większą jakość w grze.

Atutem The Blues niewątpliwie jest ofensywa. Prezentują solidną grę w ofensywie. Nie mają żadnych problemów z kreowaniem okazji bramkowych, a co za tym idzie strzelają sporo bramek. Poza tym mają bardzo dobrych zawodników w swojej kadrze, jak Puslisic, Mount, czy też Ziyech.

Spotkanie  Wolves – Chelsea można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Wolves – Chelsea21.63STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button