Wygrywaj więcej z Forbet o 12% – 21 maja (wtorek)

W dniu 21 maja bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00, aby cieszyć się z ewentualnej większej wygranej.

Bukmacher zwiększa wygrane w maju

Bukmacher zwiększa wygrane w maju

Ta promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmacher Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Udziału w swojej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunek podstawowy to zawarcie kuponu w dniu 21 maja , tj. wtorek w godzinach 15:00 – 21:00.

Na każdym kuponie promocyjnym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Zdarzenia znajdujące się na kuponie mogą pochodzić jedynie z oferty przedmeczowej. Z akcji są wykluczone natomiast zdarzenia długoterminowe.

Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać. Ponieważ bukmacher Forbet posiada szeroka ofertę spotkań, gdzie fan każdej dyscypliny powinien znaleźć coś dla siebie.

Stawka za minimalna jak i maksymalnej w tej akcji nie jest pokreślona przez bukmachera. Jednak z promocji są wykreślone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Należy pamiętać, że również kuponów systemowych również nie można zawierać w tej promocji.

Kupony, które spełniają powyższe warunki promocji, a poza tym zostaną rozliczone jako wygrane to automatycznie ich wygraną zostanie zwiększona o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button