Zagłębie Lubin – Cracovia Kraków – 24 października (niedziela)

Na niedzielę 24 października zaplanowano trzy spotkania w PKO Ekstraklasie. Jedno z nich będzie miało miejsce w Lubinie, gdzie to o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Zagłębia z Cracovią Kraków. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Pewne typy na dzisiaj z PKO Ekstraklasy

Pewne typy na dzisiaj z PKO Ekstraklasy

Można powiedzieć, że różnica w ligowej tabeli pomiędzy tymi zespołami nie jest zbyt dużą, ponieważ wynosi zaledwie jedne punkt. Jednak trzeba zaznaczyć, że Pasy nie przegrały żadnego z ostrawskich pięciu spotkań. Miedziowi natomiast w dwóch ostatnich starciach zanotowali same porażki.

Warto jest zaznaczyć, że obie ekipy na przestrzeni ostatnich spotkań tracą sporo bramek. Jednak trzeba od razu zaznaczyć, że Pasy znacząco poprawili grę w ofensywie w porównaniu do poprzednich sezonów. W bardzo dobrej formie znajduje się van Amersfoort, który ma już siedem trafień.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Miedziowi są groźni na własnym obiekcie. Atut gry na własnym obiekcie są wstanie wykorzystać i niewątpliwie będą chcieli to uczcić już dzisiaj. Zmierzą się ze sobą dwie drużyny, które prezentują podobny poziom.

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Reasumując, ostatnie mecze są bardziej przekonujące po stronie Cracovii. Jednak jak zobaczymy na możliwości obu tych ekip to bardziej skłonny jestem tutaj postawić na bramki!

Spotkania Zagłębie Lubin – Cracovia Kraków można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Zagłębie Lubin – Cracovia Krakówpowyżej 2 bramek1.52STS

Typ dnia

Typami bukmacherskimi zajmuje się od lat, najczęściej z sukcesami szczególnie typy z piłki nożnej wychodzą mu najlepiej, a i tenisem nie pogardzi. Skuteczność zwykle na poziomie ponad 10% Yield, bardzo rzadko jest na minusie.

Darmowe typy bukmacherskie

Back to top button